strona główna / DUET PRESTIGE - CO TO?

trip

01 sty 2022 18:45

cześć, czy ktoś mógłby napisać coś więcej o tym programie prestige? kusi mnie ten program
dzien-dobry

22 lip 2021 08:34

Moja znajoma jest w biurze Duet Prestige, a właściwie była, bo poznała rokującego na związek mężczyznę. To mnie trochę zachęca, bym i ja spróbowała. Trudno jest kogoś poznać tak na co dzień, ale widzę, że chyba wszyscy mamy ten sam problem... Portale odpadają - byłam, widziałam, nie dziękuję.
haloczyktosmnieslysz

11 maj 2020 12:30

rozwazam ta usluge, przekonuje mnie to ogólnie, jednak narazie trochę cena zaporowa, ale myślę, że za ok miesiąc czy dwa zdecyduje się.
kremer

23 mar 2020 00:13
odp

to taki program, jeśli chcesz ponadstandardowej usługi, to się tak nie da w dwóch słowach napisać... bo to delikatny temat, a każdy też ma inne oczekiwania. To tak jak z butami, możesz kupić buty na Allegro, u Chińczyka albo u Gucciego, na wakacje możesz polecieć tanimi lotami albo klasą vipowską, możesz zjeść pizzę dr Otkera a możesz zjeść we Włoszech..... różnice subtelne, ale widać je gołym okiem
yola

27 sty 2020 18:39
byłam w Prestige

Zdecydowalam sie na pakiet Prestige, z mozliwoscia przyjazdu konsultantki do mojego miasta.
Trochę naciągnełam swój budżet w tej kwestii, ale uwazam, że warto. Nie mam porownania z innymi, podstawowymi programami, wiec nie moge wypowiedziec sie w tej kwestii. W programie Prestige czulam sie bardzo zaopiekowana, wiedzialam, że dedykowana mi konsultantka poznala mnie na tyle, ze nie wpusci mnie w zadne maliny... na poczatku mialam troche poczucie, ze oferty moglyby byc skladane z wieksza czestotliwoscia, by tych szans na fajna znajomosc bylo jak najwiecej, potem znowu otrzymalam trzy propozycje pod rząd, potem znowu troche oddechu, az trafilam na Marka...
Powiem tak... gdyby ten Marek zainteresowal sie mna na jakims portalu, raczej wogole nie odpisalabym mu na wiadomosc. Troche daleko, troche nie w moim typie, no i jeszcze 2 lata mlodszy a ja wole starszych. Nie dalabym szansy tej znajomosci. Moja konsultantka, po mojej odpowiedzi "ze jestem na NIE", zadzwonila do mnie i powiedziala; Pani Anno, wiem że Pan mieszka w innym województwie, ale ze względów zawodowych często bywa w Pani mieście, ponadto rozwaza zmiane miejsca zamieszkania, gdyz zawod jaki wykonuje, pozwala mu na duża swobode.. wiem, że podobaja sie Pani bruneci, ale widzialam Pana Marka na zywo i naprawde wyglada dobrze. wiem, ze jest dwa lata mlodszy, ale jest mlodszy tylko dwa lata a nie dwadziescia, poza tym mezczyzni najczesciej szukaja mlodszych nieco kobiet, a pan marek nie ogranicza sie wiekiem.... proszę dać sobie szansę na chociazby rozmoiwe telefoniczna, jestem przekonana, ze te watpliwosci sie rozwieja. Zgodzilam sie. i to byla najlepsza decyzja w moim zyciu - Anna i Marek
lela

06 sty 2020 12:42

weszlam na to forum w poszukiwaniu opinii o biurach w warszawie i przyznam, ze jestem mile zaskoczona iloscia pozytywnych wpisow o warszawskim duet centrum. znalazlam tez negatywne opinie co akurat mi nie przeszkadza bo mocno zdziwilabym sie gdyby 100 proc wpisow bylo pozytywnych tzn od razu wiadomo byloby ze cos jest nie tak. czekam do 13-ej zeby zadzwonic i umowic sie na spotkanie... nowy rok... nowe plany i nadzieje... :-)
klaudia

01 gru 2019 16:43
program vip

program vipowski jest godny uwagi, jeśli oczekuje sie ponadstandardowej uslugi. Z tego co wiem, pakiety podstawowe tez sa okay, ale nie mam porownania, bo od razu zainteresowalam sie usluga vipowska.
mia0912

30 lis 2019 00:03
program prestige

zdecydowałam się na opcję vipowską od razu, nie mając wcześniejszego doswiadczenia z innymi alternatywnymi programami. Spotkalam sie z konsultantka w mojej firmie, atmosfera spotkania bardzo profesjonalna, ale też taka swojska i normalna, nie nazbyt formalna czy biznesowa. Po kilku dniach dostałam ladny opis swojej osoby, aż zrobiło mi się miło, że ktoś mnie tak fajnie i pozytywnie odebral. Po dwoch tygodniach nastapiła pierwsza wymiana kontaktów.. Ah jak żałuję, że ten mężczyzna nie zaproponował trzeciego spotkania. Przystojny, miły, po prostu fajny facet - taki, jaki powinien być mój partner. Ale co tam, pierwsze koty za płoty! Jestem po kolejnej, dwugodzinnej rozmowie z mężczyzną, jesteśmy umówieni na najbliższy piątek. Serce mi wali jak to piszę, zaczynam wierzyć, że jeszcze mogę ułożyć sobie życie.
gregory1970

16 wrz 2019 18:40
usluga prestiź

Odwiedzając biuro duet, od razu zdecydowalem sie na usluge z górnej półki, czyli tzw pakiet prestige. Chyba jak wiekszosc z was, tez mialem epizody z portalami internetowymi, lecz moja przygoda trwala 3 dni. Jestem lekarzem i wykladowca na uniwersytecie; nie chodzi o rangę zawodu, bo zawód jak kazdy inny, lecz o to, ze to zawod bardzo publiczny. nie moglbym umiescic swojej fotografii na portalu, bo jest duze prawdopodobienstwo, ze po tygodniu pol szpitala lub uniwersytetu huczaloby od plotek.... niby nie ma się czego wstydzić, a jednak..... Skoro da sie to ominac, korzystajac z uslug biura zapoznawczego, postanowilem sprobowac.
Jestem bardzo zadowolony, gdyz moje dane osobowe sa bardzo chronione. Nie musze wyszukiwac samodzielnie profili jak bylo to na portalu, lecz pani konsultantka robi to za mnie, i w wiekszosci udaje sie jej trafic w moj gust.propozycje sa ze mną omawiane, zaproponowane kandydatki odbieraja z usmiechem telefon, sa chetne na spotkania..... Nie mam obaw, ze "natkne" sie na swoja studentke czy kolezanke ze szpitala. nie mam obaw, ze zdjecie ktore widze rozmija sie z rzeczywistoscia, a pani zapomniala mi powiedziec, ze jest jeszcze jedną noga w zwiazku.
panie pracujace w duecie sa bardzo kompetentnymi osobami, z duzym wyczuciem smaku, i takim cieplem, a jednoczesnie potrafia dobrym humorem rozladowac atmosfere.
wenus-janka39

20 wrz 2018 18:53
prestige

witaj Wictorio. Nie wiem, czy moja opinia ci w czymś pomoże, ale mogę co nieco powiedzieć o tym programie. Kilka lat temu wykupiłam własnie członkostwo w tym programie. Co tu dużo mówić... był skuteczny - jego skutkiem był długi, fajny związek. Finalnie rozstaliśmy się. Trochę ochłonęłam i ponownie zasiliłam szeregi duetu.Początkowo myslalam o zwyklym, tanszym programie bo wyszlam z założenia, że jesli mam kogos poznac, to po prostu poznam. Ale rozmowa z pracownicą biura utwierdzila mnie w przekonaniu, że to nie jest tak do końca (rozmawialysmy chyba ze 2 godziny), dlatego tez ponownie zaryzykowalam i podpisalam program prestige... widzę ze przez te pare lat zmienilo się kilka rzeczy na lepsze, a i baza mężczyzn jest większa i ciekawsza, trudno mi nawet "odrzucac" jakies oferty, bo naprawdę mi odpowiadają. Dla mnie tez bardzo wazna jest ta opieka konsultanta - regularny kontakt, rozmowy, podsumowania, bardzo lubie te rozmowy, to taka wartosc dodana do uslugi. Podsumowujac, jesli finansowo jest u ciebie okay, polecam ci ten program. z innymi nie mialam do czynienia. Pozdrawiam i zycze powodzenia - Joanna
wictoria

01 wrz 2018 15:47

Witam wszystkich forumowiczów. Zauwazyłam, że dużo miejsca poświęcone jest tu biurze duet centrum http://www.duetcentrum.pl. Jestem także zaintersowana skorzystaniem z jego uslug, ale rozważam przystąpienie do tzw programu prestiż. Czy ktoś z was korzystał lub korzysta z tego własnie pakietu? Byłabym wdzieczna za jakieś informacje, czy warto wskakiwać w niego od razu, czy może spróbować od jakiegoś bardziej standardowego programu, skoro wszystkie programy są podobno jakościowe?
powrót do strony głównej