strona główna / Rozstanie.... Co dalej jak się pozbierać

elka

31 sty 2021 16:40

jakie macie doświadczenia w w/w temacie? Bylam w zwiazku, dlugim zwiazku, rozstanie przyszlo niespodziewanie, nie sygnalizowal mi wczesniej watpliwosci, odszedl nagle tak jak nagle ktos umiera. nie umiem sie pozbierac, ciagle wracam do tego myslami
szymon

01 lut 2021 20:51

nie użalaj się nad sobą, tylko cycki w górę i do przodu! Jeśli sama nie potrafisz sobie pomóc, skorzystaj z pomocy specjalistów albo, jak to mówią - klin klinem. Zaloguj się gdzieś, porandkuj trochę, czy np takie biuro matrymonialne o którym tu piszą. Sa mozliwosci, to jeszcze nie koniec swiata.
Loginka774

07 gru 2020 12:03

Dzień dobry, czy mogłabym prosić o poradę... Prawie miesiąc temu zostawił mnie chłopak po ponad 3 latach związku. Nie powiedział mi tego prosto w oczy tylko napisał przez messengera... On ma 30 lat, a ja 26. Jako, że jestem osobą bardzo uczuciowa i wrażliwa bardzo mnie to dotknęło,do tej pory nie mogę się z tym pogodzić, wtedy pytałam czy ma kogoś, albo czy kogoś poznal powiedział ze nie i ze chce sprawdzić co do mnie czuje i czy mu na mnie zależy. Nie odzywaliśmy się do siebie do wczoraj, ja postanowiłam napisać żeby wybadać sytuację, w trakcie rozmowy napisał że kogoś ma ale mnie nie zdradził tylko ze to było po tym jak sie rozstaliśmy a upłynęły 3 tygodnie... Napisał mi, że kocha inna, ze każdy ma swoje życie. On jest kierowca ciezarowki wraca co 2 tygodnie, więc nie wiem jak mam do tego wszystkiego podejśćA jak się widzieliśmy miesiąc temu to powiedział do zobaczenia za dwa tygodnie , powiedział mi ze mnie kocha, przy kolegach powiedział ze chciałby mi się oświadczyć i ze mogliśmy sobie cos wynająć... Kompletnie nie rozumiem jego zachowania, usunął wszystkie zdjęcia z Facebooka Instagrama... zmienił status na wolny. Tak nagle..
powrót do strony głównej