strona główna / duet centrum warszawa

Grazka

15 cze 2023 21:46
szukam partnera

Dzień dobry Państwu, widzę tutaj dużo opinii na temat biur matrymonialnych, dzięki tej stronie wogóle dowiedziałam się, że coś takiego istnieje. Jestem w szoku, że ludzie poznają się poprzez takie instytucje, z drugiej strony - sama jestem wolna i, gdzie niby miałabym kogoś poznać? Dobrze, że są takie możliwości!
elixirum

24 sty 2023 16:31

Ciekawe miejsce ten duet... pierwsze slysze, tak natknalem sie przypadkowo.. fajne oferty maja na stronie, ciekawe i powazne, tak mysle. bo na temat portali nie chce sie nawet wypowiadac. kiedys bylo inaczej, latwiej. Dzis.. no coz... kto korzystal, ten wie. Wszystko i nic. A ja szukam jakości, nie ilosci. Chcialbym poznac jedna kobiete, z ktora bede mogl sie zestarzec, tak po prostu. Choć do tego jeszcze zostalo troche czasu. :) i duzo pozytywnych opinii widze, i w radio sie udzielaja, i w tv widzialem ich konsultanta. To mnie przekonuje
kasia-wawa-35

05 sty 2022 20:48

na reklamę DuetCentrum natknęłam się, przejezdzając obok ich siedziby. Nie da się nie zauważyć tego banera! Mysle: a zaryzykuje, co mi szkodzi! No i co? Zakochalam sie i moje życie wywróciło sie do gory nogami. Jest super!
Wiktoria

13 gru 2021 07:24

jestem, a wlasciwie bylam klientka biura w Warszawie. Na poczatku bylam troche rozzalona, mialam nadzieje na wieksze tempo wspolpracy, wieksza czestotliwosc ofert. Pozniej bylo juz inaczej ... wystarczyla ta jedna, wlasciwa oferta, ktora okazala się strzalem w 10tke i... nagle juz nic nie mialo znaczenia :-) polecam
kamello424140

12 kwi 2021 13:29

ja poznalam swojego bylego partnera na portalu, to bylo 10 lat temu, mialam wtedy 29 lat i dobre doswiadczenia z portalem. teraz, gdy skonczylam lat 40 i ponownie zawitalam na rynku singli, zalogowalam sie z nadzieja, ze moze i tym razem usmiechnie sie do mnie szczescie, ale poki co jestem rozczarowana i zniesmaczona... pisza do mnie albo nastolatkowie z wiadomo jakimi propozycjami albo panowie grubo po 50tce z nielepszymi propozycjami. nawet przeszlo mi przez mysl, ze portal randkowy zmienil sie w erotyczny... bo tak wyglada co druga wiadomosc..... w tym kontekscie moze takie biuro matrymonialne nie jest wcale glupie
shein2021

07 kwi 2021 13:28

Widzę duże szanse na poznanie kogoś poprzez takie instytucje, bo tak "normalnie" to nic nie dzieje się... sięgając pamięcią rok wstecz, nie przypominam sobie, abym poznala kogoś od tak, spontanicznie. Kolezanki namawiają, bym zalozyla sobie konto na jakims portalu typu sympatia, ale nie chce tego robic... nie wyobrazam sobie pokazywac siebie calemu swiatu, nie miec kontroli nad tym kto i w jakim celu mnie oglada czy do mnie pisze.... Nie jestem jakąś nastolatką wychowaną na tiktokach, lecz dorosłą, niezależną kobietą, która oczekuje jakiegos poziomu w zyciu, rownież w sferze prywatnej. Dlatego rozwazam spotkanie w takim biurze.....
powrót do strony głównej