strona główna / Duet centrum

anna

07 lut 2024 20:39
moja historia

dzień dobry... nie wiem czy to forum jeszcze działa, ale chciałabym gdzieś z wami podzielić się swoją historią. bardzo młodo owdowiałam, mała córka, kredyt na głowie - wiadomo, nie było łatwo.... mając 38 lat zaczęłam być gotowa, by kogoś poznać, pomyślałam - jak nie teraz, to kiedy. nawet dość szybko poznalam przez portal sympatia, jednak potrzeba bycia w zwiazku byla silniejsza niz wszystkie sygnaly, ze z tej mąki chleba nie bedzie. na szczescie dosc szybko, po kilku miesiacach, zorientowalam sie, ze trzeba to zakonczyc. nie poddajac sie jednak, szukalam swojego szczescia dalej... tak przypadkiem znalazlam sie w biurze w warszawie i wlasnie poprzez biuro poznalam wspanialego mezczyzne.los usmiechnal sie do mnie po raz drugi. jestem bardzo szczesliwa, madrzejsza o kilka doswiadczen, szukajcie swojego szczescia, ale nie badzcie naiwne, nie bagatelizujcie sygnalow tylko po to, aby z kims byc. prawdziwe uczucie jest wolne od watpliwosci, klamstw i nieuczciwosci.
hania

21 gru 2023 16:25

Samotnosc boli szczegolnie w grudniu, przynajmniej ja tak mam... caly rok jakos to jest, raz lepiej, raz gorzej, a w grudniu to czekam az ten grudzien skonczy sie. mam jednak postanowienie, ze po nowym roku wybiore sie do tego biura.. kiedys myslalam ze poczekam, ze nic na sile, ze co ma byc to bedzie, ze moze jest mi to pisane, itp itd... dzis jednak uwazam, ze wszystko jest w naszych rekach i albo sie co robi, albo jest sie biernym obserwatorem rzeczywistosci.. wesolych swiat wszystkim! doceniajcie bliskich! Hania
Artur45wawa

22 cze 2023 15:37

Korzystam z usług Duetu od ok. trzech miesięcy. Załuję tylko jednego - że tak późno się zdecydowałem. Fantastyczne, zadbane, konkretne kobiety! Nikt nie kłamie, nie naciąga rzeczywistości. Kobiety, które tutaj poznaję, same dobrze radzą sobie w życiu, więc to, że żyję na trochę wyższym poziomie niż inni, nie robi na nich wrażenia. Nie czuję się więc jak bankomat, tylko kandydat na równorzędnego partnera. Usługa fajna - dla zdecydowanych!
abcdef41

13 lut 2023 07:27
takie tam

gdy mialam 22 lata, przez internet poznalam mezczyzne, z ktorym stworzylam rodzine. po 13 latach rozwiodlam sie i pomyslalam ze sprobuje znowu w taki sposob poznac kogos fajnego. niestety bardzo rozczarowalam sie.. totalnie inni ludzie niz wtedy... jedno wielkie bloto, 90 proc wiadomosci trafia do kosza... propozycje mezczyzn zonatych, dziwnych, odstraszajacych pod wieloma wzgledami. oczywiscie nie wiem jak to wyglada z ich punktu widzenia, ale skasowalam profil po tygodniu, bo nie chce w czyms takim uczestniczyc. mysle, ze moze w takiej bardziej "realnej" usludze jak takie biuro jest troszke inaczej?
powrót do strony głównej